KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8091087
nr 809 1087
Etsning
P. O Larsson, 67/125, signerad, 25x31
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 25 februari 2013
kl 20:41:44
22/2 11:49:46
100 kr
25/2 16:49:58